Plan lekcji 2019/2020

PODZIAŁ GODZIN

                              

R.szkolny 2019/2020

Ważny od 7.X.2019 r.

Wychowawca Agnieszka Gancarz

 

Ia

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Historia rozsz./ Chemia rozsz.

1

2

8.50 – 9.35

Religia

2

3

9.40 – 10.25

Język polski

3

4

10.35 – 11.20

Język polski

4

5

11.30 – 12.15

Wychowanie fizyczne

5

6

12.25 – 13.10

Wychowanie fizyczne

6

7

13.10 – 13.55

Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)/psychoterapia (RW)

7

8

14.00 – 14.45

Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

8

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Informatyka

1

2

8.50 – 9.35

Język angielski

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Matematyka

4

5

11.30 – 12.15

Edukacja dla bezpieczeństwa

5

6

12.20 – 13.05

Lekcja wychowawcza

6

7

13.10 – 13.55

Język polski

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Z. rewalid. (Kołodziejczyk) /Z. rewalid. (mgr Skakuj)

1

2

8.50 – 9.35

Fizyka

2

3

9.40 – 10.25

Chemia podst./ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

3

4

10.35 – 11.20

Biologia podst./ Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Logoped. (R.W.)

4

5

11.30 – 12.15

Plastyka

5

6

12.20 – 13.05

Matematyka – dyd. wyr.

6

7

13.10 – 13.55

 

7

8

14.00 – 14.45

 

8

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

Historia podst./ Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

 

2

8.50 – 9.35

Historia rozsz./ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

1

3

9.40 – 10.25

Język angielski

2

4

10.35 – 11.20

Matematyka

3

5

11.30 – 12.15

Język angielski

4

6

12.20 – 13.05

Matematyka

5

7

13.10 – 13.55

Wiedza o społeczeństwie

6

8

14.00 – 14.45

 

7

 

 

 

8

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

Historia rozsz./ Chemia rozsz.

 

2

8.50 – 9.35

Historia rozsz./ Chemia rozsz.

1

3

9.40 – 10.25

Historia podst./ Geografia rozsz./ Z. rewalid. (mgr Skakuj)

2

4

10.35 – 11.20

Biologia rozsz./ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

3

5

11.30 – 12.15

Geografia podst./ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

4

6

12.30 – 13.15

Geografia rozsz./Biologia rozsz..

5

7

13.10 – 13.55

Język polski

6

8

14.00 – 14.45

Język angielski

7

 

 

 

8

 

 

                               R.szkolny 2019/2020

Ważny od 7.X.2019 r.

Wychowawca Monika Golec

 

Ib

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Wychowanie fizyczne

1

2

8.50 – 9.35

Wychowanie fizyczne

2

3

9.40 – 10.25

Geografia

3

4

10.35 – 11.20

Religia/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

4

5

11.30 – 12.15

Fizyka

5

6

12.25 – 13.10

Wiedza o społeczeństwie

6

7

13.10 – 13.55

Język angielski

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki/Logoped. (K.S.)

1

2

8.50 – 9.35

Matematyka – dyd. wyr.

2

3

9.40 – 10.25

Wiedza o kulturze

3

4

10.35 – 11.20

Język polski

4

5

11.30 – 12.15

Matematyka

5

6

12.20 – 13.05

Edukacja dla bezpieczeństwa

6

7

13.10 – 13.55

Język angielski

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Biologia

1

2

8.50 – 9.35

Informatyka

2

3

9.40 – 10.25

Podstawy przedsiębiorczości

3

4

10.35 – 11.20

Matematyka

4

5

11.30 – 12.15

Język polski

5

6

12.20 – 13.05

Z rewalid. (mgr Skakuj) / Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

6

7

13.10 – 13.55

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

7

8

14.00 – 14.45

 

8

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

 

 

2

8.50 – 9.35

Język niemiecki

1

3

9.40 – 10.25

Język polski

2

4

10.35 – 11.20

Język polski

3

5

11.30 – 12.15

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

4

6

12.20 – 13.05

Historia

5

7

13.10 – 13.55

Matematyka

6

8

14.00 – 14.45

Podstawy przedsiębiorczości

7

 

 

 

8

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

 

2

8.50 – 9.35

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

1

3

9.40 – 10.25

Lekcja wychowawcza

2

4

10.35 – 11.20

Matematyka

3

5

11.30 – 12.15

Chemia

4

6

12.30 – 13.15

Historia

5

7

13.10 – 13.55

Język angielski

6

8

14.00 – 14.45

Język angielski

7

9

14.50 – 15.35

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Język rosyjski

8

 

10

15.40 – 16.25

Język rosyjski

 

   

R.szkolny 2019/2020

Ważny od 16.IX.2019 r.

Wychowawca Alina Peszt

 

Ic

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Wychowanie fizyczne

1

2

8.50 – 9.35

Wychowanie fizyczne

2

3

9.40 – 10.25

Chemia

3

4

10.35 – 11.20

Religia

4

5

11.30 – 12.15

Matematyka

5

6

12.25 – 13.10

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

6

7

13.10 – 13.55

Matematyka

7

8

14.00 – 14.45

Język angielski

8

 

14.50 – 15.35

Psychoterapia (M.M)

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki

1

2

8.50 – 9.35

Informatyka

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Wiedza o kulturze

4

5

11.30 – 12.15

Język polski

5

6

12.20 – 13.05

Język polski

6

7

13.10 – 13.55

Edukacja dla bezpieczeństwa

7

8

14.00 – 14.45

Język angielski

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Podstawy przedsiębiorczości

1

2

8.50 – 9.35

Logop./ Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

2

3

9.40 – 10.25

Język polski

3

4

10.35 – 11.20

Język polski

4

5

11.30 – 12.15

Fizyka

5

6

12.20 – 13.05

Biologia

6

7

13.10 – 13.55

Matematyka – kółko

7

8

14.00 – 14.45

 

8

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

 

 

2

8.50 – 9.35

Język niemiecki/ Z. rewalid. (mgr Skakuj)

1

3

9.40 – 10.25

Geografia

2

4

10.35 – 11.20

Historia

3

5

11.30 – 12.15

Lekcja wychowawcza

4

6

12.20 – 13.05

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

5

7

13.10 – 13.55

Podstawy przedsiębiorczości

6

8

14.00 – 14.45

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

7

 

 

 

8

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

 

 

2

8.50 – 9.35

Historia

1

3

9.40 – 10.25

Wiedza o społeczeństwie

2

4

10.35 – 11.20

Matematyka

3

5

11.30 – 12.15

Język angielski

4

6

12.30 – 13.15

Język angielski

5

7

13.10 – 13.55

Z. rewalid. (mgr Skakuj)/ Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

6

8

14.00 – 14.45

Z. rewalid. (mgr Skakuj)

7

 

 

 

8

  

 

R.szkolny 2019/2020

Ważny od 16.IX.2019 r.

Wychowawca Justyna Skakuj

 

II

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Geografia

1

2

8.50 – 9.35

Geografia

2

3

9.40 – 10.25

Religia

3

4

10.35 – 11.20

Wiedza o społeczeństwie

4

5

11.30 – 12.15

Język polski

5

6

12.20 – 13.05

Język polski

6

7

13.10 – 13.55

Wychowanie fizyczne

7

8

14.00 – 14.45

Wychowanie fizyczne

8

 

 

 

 

WTOREK

0

7.10 – 7.55

Ekonomia w praktyce

 

1

8.00 – 8.45

Język angielski

1

2

8.50 – 9.35

Język niemiecki/ Z rewalid. (mgr Skakuj)

2

3

9.40 – 10.25

Wiedza o społeczeństwie

3

4

10.35 – 11.20

Wiedza o społeczeństwie

4

5

11.30 – 12.15

Język angielski

5

6

12.20 – 13.05

Lekcja wychowawcza

6

7

13.10 – 13.55

Historia i społeczeństwo

7

8

14.00 – 14.45

Kanon literatury polskiej

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Logoped.

1

2

8.50 – 9.35

Matematyka

2

3

9.40 – 10.25

Język polski

3

4

10.35 – 11.20

Język polski

4

5

11.30– 12.15

Matematyka

5

6

12.20 – 13.05

 

6

7

13.10 – 13.55

 

7

8

14.00 – 14.45

 

8

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

Geografia

1

2

8.50 – 9.35

Matematyka

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Język angielski

4

5

11.30 – 12.15

Historia i społeczeństwo

5

6

12.20 – 13.05

Język angielski

6

7

13.10 – 13.55

Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

7

8

14.00 – 14.45

 

8

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

Język angielski

1

2

8.50 – 9.35

Język angielski

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Geografia

4

5

11.30 – 12.15

Język niemiecki/ Z. rewalid. (mgr Skakuj)

5

6

12.20 – 13.05

Z. rewalid. (mgr Kołodziejczyk)

6

7

13.10 – 13.55

 

7

8

14.00 – 14.45

 

8

       

 

R.szkolny 2019/2020

Ważny od 7.X.2019 r.

Wychowawca Radosław Skakuj

 

III

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

 

1

2

8.50 – 9.35

Z. rewalid. (S.Z.)

2

3

9.40 – 10.25

Wychowanie fizyczne

3

4

10.35 – 11.20

Wychowanie fizyczne

4

5

11.30 – 12.15

Religia

5

6

12.20 – 13.05

Język polski

6

7

13.10 – 13.55

Język polski

7

8

14.00 – 14.45

Logop. (M.B.)/Psychoterapia (S.Z.)

8

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Z. rewalid. (M.B.)/ Socjoter. (S.Z.)

1

2

8.50 – 9.35

Logop. (S.Z.)

2

3

9.40 – 10.25

Język polski

3

4

10.35 – 11.20

Język angielski

4

5

11.30 – 12.15

Wiedza o społeczeństwie

5

6

12.20 – 13.05

Wiedza o społeczeństwie

6

7

13.10 – 13.55

Matematyka

7

8

14.00 – 14.45

Historia i społeczeństwo

8

 

 

 

 

ŚRODA

 

 

 

1

1

8.00 – 8.45

Matematyka

2

2

8.50 – 9.35

Wiedza o społeczeństwie

3

3

9.40 – 10.25

Język polski

4

4

10.35 – 11.20

Język angielski

5

5

11.30 – 12.15

Kanon literatury polskiej

6

6

12.20 – 13.05

Historia i społeczeństwo

7

7

13.10 – 13.55

Matematyka

8

8

14.00 – 14.45

Z. rewalid. (S.Z)/Psychoterapia (M.B.)

 

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki

1

2

8.50 – 9.35

Geografia

2

3

9.40 – 10.25

Lekcja wychowawcza

3

4

10.35 – 11.20

Geografia

4

5

11.30 – 12.15

Matematyka

5

6

12.20 – 13.05

Konwersacje w języku angielskim

6

7

13.10 – 13.55

Język angielski

7

8

14.00 – 14.45

Język angielski

8

 

 

 

 

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

Geografia

 

2

8.50 – 9.35

Geografia

1

3

9.40 – 10.25

Język angielski

2

4

10.35 – 11.20

Język niemiecki/ Z. rewalid.(M.B.)

3

5

11.15 – 12.00

Matematyka

4

6

12.05 – 12.50

Matematyka – dyd. wyr.

5

7

13.10 – 13.55

Język angielski

6

8

14.00 – 14.45

 

7

 

 

 

8

 

Dodatkowe informacje